Розбиті пляшки та гори сміття: як виглядав центр Франківська після гучного новорічного святкування

PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 18:22

Після святкування Нового року вулиці міст, які ще не так давно були прикрашені гірляндами та іграшками, виглядають дещо інакше. Частіше за все основними прикрасами після свята є наступні: скло, пластикові пляшки, неробочі іграшки, коробки від подарунків та ялинки. Все це валяється просто на дорогах. Новий декор зовсім не бентежить жителів міста, коли вони його чинять, зате дуже дратує франківчан, що такий непорядок навколо допустила місцева влада.

Натомість міський голова Руслан Марцінків на черговій нараді був дещо шокований звітом головного інспектора з благоустрою Михайла Яцків про стан території міста станом на сьогодні. Світлини, які були продемонстровані, проявили не лише те, що франківчани люблять голосно і весело святкувати Новий рік, але й не дуже переймаються чистотою міста. Мер був прикро вражений тими горами сміття, які побачив на фото, після чого висловився про те, що людям з такими звичками ще дуже довго треба рухатись до Європи.

Певно поліції необхідно проводити роз’яснювальну роботу про чистоту. Корисною була б також інформація про утилізацію відходів, можливо навіть варто дізнатись про перероблення сміття. Відверто кажучи, сумно, що рік так починається, проте роботу проводити треба, адже такий бедлам в центрі міста не вперше.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #4 Vano 18.01.2017 21:51
Олексій, Яцків - то інспектор по благоустрою
Цитувати
 
 
0 #3 axabnrg 10.01.2017 17:34
Правильний підхід до утилізації твердих побутових відходів втілено в селі Зачепилівка Новосанжарськог о району на Полтавщині за сприяння проекту DESPRO
https://www.youtube.com/watch?v=pAN499BU4XM
Цитувати
 
 
0 #2 Марцінків 03.01.2017 23:54
У Франківську міський голова Руслан Марцінків, а не Яцків
Цитувати
 
 
0 #1 Олексій 03.01.2017 21:31
То про яке місто? Якого міського голову? Звідки якийсь писака передер і навіть не виправив?
Цитувати