Одружені війною: “Багіра” та “Фелікс” прибули на весілля прямо з передової

PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 13:34

На весілля з передової прибули молодята. Наречена Наталя за позивним Багіра родом з Івано-Франківщини, а її коханий Сергій за позивним Фелікс народився у Мелітополі. Хто знає, чи зустрілися б ці двоє, якби не АТО. Про такі подружні пари говорять — їх війна звела. Разом молодята проходили службу в 93 бригаді у розвідці.

Сергій був добровольцем, при чому досить впертим. Як виявилось, його не взяли з першого разу на контрактну службу. У військкоматі запевнили, що в Україні нема мобілізації. Проте це не спинило юнака.
“З першого разу не взяли мене на контракт, але я наполегливий”, - сміється Сергій та обіймає кохану.
“Мене також спочатку не брали до ЗСУ. Я відправилась до Києва прямо у Міністерство Оборони, щоб мене взяли. Та через місяць так і сталось”, - радіє Наталя.
Батьки нареченої боялись відпускати доньку на передову, але дівчина прийняла рішення та твердо стояла на своєму, тож довелось змиритись. Батьки розповідають, що позивний “Багіра” Наталя має ще з дитинства, адже вправно лазила по деревах. Спритна дівчина спочатку була зв’язківцем, а нині вона санінструктор.

Молодята познайомились на День збройних сил України, 6 грудня, ось така знакова дата для закоханих. Наразі молодята чекають поповнення в сім’ї, але після весілля вони повертаються назад в роту, захищати Україну.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...