Хто ж така насправді жителька Івано-Франківська Ольга Сворак?

PDF Друк
Четвер, 29 грудня 2016, 19:26

Савченко відхрестилась від звільнення Сворак та Преснякової. Її прес-секретар заявив, що ця інформація не є правдивою. Напередодні з’явилися гучні заяви про те, що жінки зовсім не були в полоні.

Ольга Сворак за власним бажанням відправилась в логово ворога. Її чоловік знаходиться в ЛНР. Всі дуже спокійно сприйняли інформацію про її чоловіка, до якого вона відправилась. За її словами не відправитись туди вона не могла. Але існує версія, що бойовик ЛНР, до якого приїхала Сворак сам вирішив позбутись небажаної гості з Прикарпаття, звинувативши у шпигунстві з СБУ. Як ще пояснити, що вона самостійно зізналась у тому, що вона є агентом служби безпеки? Проте, це лише теорія. Невдовзі СБУ зробить офіційну заяву відносно Ольги Сворак, яка ніби-то була “таємним агентом”.

Також у мережі з’явились заяви про те, що Ольга не була журналісткою. Про це написав головний редактор видання “Курс” Сергій Борис. Він запевняє, що франківчани чудово знають правду про Сворак, вона постійно змінювала місце роботи, тому що з минулого її звільняли за крадіжки та неадекватну поведінку. Містяни просто обурені тим, що жінка, яка сама поїхала в ЛНР, тепер вдає з себе жертву.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...