ТОП-5 скандалів Івано-Франківська за 2016 рік

PDF Друк
Четвер, 29 грудня 2016, 15:34

Минулий рік для Івано-Франківщини був насиченим скандалами та цікавими історіями. З усіх випадків, що траплялись за рік журналісти склали топ-5 найцікавіших.

1. Блондинка проти офіцерів поліції
Гламурна блонда Дана Орленко їхала вулицею Грушевського на своєму Ніссані, та дівчина при цьому порушила правила дорожнього руху. Проте поведінка, яку продемонструвала дівчина відверто вразила поліціянтів. Вона почала агресивно висловлюватись, ображаючи працівників поліції. Водій Ніссану виражалась нецензурно та навіть намагалась погрожувати звільненням. Пізніше виявилось, що вона є дружиною афериста Володимира Орленко. Відому білявку ще довго цитували в соцмережах.

2. “Гей не патріот”
Мер міста прославився цієї весни на “Марші за життя і життєві цінності”. Він сказав, що “гей патріотом бути не може, патріотом може бути тільки християнин”. Міського голову обсміяли в соцмережах, а у вікіпедії з’явились слова про те, що Марцінків "гомофоб".

3. Учасник АТО проти очільника поліції
Дмитро Міхалець був учасником конфлікту з бійцем АТО Іваном Чайковським. Чайковський звинуватив начальника в побитті. Ця історія довго обговорювалась у ЗМІ, проте Міхалець заперечував той факт, що він побив учасника АТО.

4. Георгіївська стрічка
Був звільнений заступник голови ОДА Валерій Крецул. Причиною звільнення стало фото, на якому він прикрасив піджак “георгіївською стрічкою”.

5. Шпигунка СБУ
І наприкінці року Франківськ на всю Україну прославив скандал з журналісткою Golos-info Ольгою Сворак. Вона була звільнена з російського полону, після чого у відео зізналась, що була шпигункою СБУ.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...