Як сто років тому в Івано-Франківську Новий рік зустрічали

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 19:32

Сьогодні жителі Івано-Франківська весело святкують Новий рік, вони влаштовують вечірки та корпоративи, запрошують казкових персонажів в гості. Проте сто років тому жителі Станіслава також не нудьгували в новорічну ніч. Більшість громадян проводили цю ніч у рестораціях та кав’ярнях, піднімаючи келихи з шампанським та шумно святкували аж до ранку. Ось так новорічну ніч зустрічали у 1904 році, повідомляє vsemisto-if.info.

Місто Станіслав розважався весело. Приємні спогади лишила по собі новорічна ніч панам, що дочекались в міському казино не тільки півночі, але й карнавалу. Навіть серйозні обличчя постійних відвідувачів ресторації Гаубенштока осяяла радість. Не дивно, адже вони у веселому, проте шанованому товаристві смакували за столом справжні делікатеси, а запивали все це гості пивом.

У цукернях люди їли пончики на швидкість, там навіть один пан поставив новий рекорд, проковтнувши їх три дюжини. Всі винарні, кав’ярні та ресторації були набиті людьми. У кнайпі Голдера пани просто з бляшанок пили горілку, а товариство панів в іншому залі пили шампанське з німецькими оперними співачками. Шлунки були повні від алкоголю, адже з кожним новим гостем мусили випити.”

Тепер всі ми добре розуміємо, та і тоді здогадувались, що святкування новорічної ночі навряд чи зміниться, але певно кожен сподівався, що наступний рік буде більш вдалим за попередній. Тому сто років тому, як і сьогодні всі вітали один одного: “З Новим роком! З новим щастям”.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...