У Калуші засудили хлопців за побиття товариша через борг у 10 грн

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 16:54

3 жовтня минулого року біля торгового центру «Вопак» у місті Калуш сталась жахлива історія. Школяр, що навчався у 9 класі загальноосвітньої школи №5 розпочав конфлікт разом із третьокурсником ПТУ №7. Обоє напали на хлопця, що позичив у школяра гроші. Конфлікт між ними виник через борг розміром у 10 гривень.

Молодший учасник дискусії під впливом емоцій наніс кілька ударів руками і ногами жертві, той відповів декількома ударами, але студент також бив потерпілого ногами. Бійка продовжилась, але перемістилась юнаки у більш тихе місце. Фізично сильніший студент та його помічник перенесли хлопця на територію, прилеглу до пожежної частини, там хлопака продовжили бити. На лісопосадці, куди перемістилися хлопці, потерпілий вже отримав удари гілками. Коли хлопець потрапив до лікарні, виглядав він жахливо: на руках та ногах були синці, побита голова, на губі — велике садно. Під час судового засідання обидва учасники бійки визнали свою провину, але частково.

Наразі суд виніс вердикт, повідомляє vsemisto-if.info. Кожному з них було присуджено по 120 годин громадської роботи. А родини школяра та студента виплатять разом 6 000 грн за моральну шкоду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...