Міський голова Івано-Франківську в АТО

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 16:33

Міський голова Франківську вирішив власноруч передати матеріальну допомогу бійцям АТО. Він поїхав туди насправді для того, щоб встановити контакт з Луганською областю. Мер розповідає, що хорошим кроком, щоб не втратити державну територію є міцна співпраця з містами східної України. Івано-Франківськ вже співпрацює з одним містом з Луганської області, зараз мер налаштовує контакти ще з двома. Він сподівається на те, що такі зв’язки допоможуть утримати ці міста в українській владі, адже контакти з заходом допомагають їм.

Також мер міста передав матеріальну допомогу кожному, хто трудиться на ниві цих міст, які відвідував мер. Всі бійці отримали кошти та були дуже задоволені, адже на життя їм не вистачає, а вдома чекають жінки та діти.

Мер повідомив, що збирається контактувати з багатьма містами в східній Україні, бо щиро вірить в те, що це допоможе утримати їх. Цього року планів більше немає. А ось з наступного буде і далі їздити та бачитись з мерами тих міст та домовлятись про співпрацю. Бійці підтримують такі рішення, адже їм потрібна підтримка, як матеріальна, так і моральна. А вся делегація, що приїхала з Франківська дуже допомогли їм.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...