Чому після звільнення франківської журналістки Ольги Сворак її запідозрили у зраді?

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 12:43

27 грудня було звільнено журналістку з міста Івано-Франківськ, вона є позаштатним кореспондентом ресурсу “Golos-info”. Ольга Сворак, яка також відома під прізвищем Богданова, а тепер ще і під псевдонімом “Метель”, була захоплена бойовиками ЛНР у червні 2016 року. Проте зараз угрупування ЛНР розмістили відео, в якому Ольга зізналась у тому, що вона українська шпіонка, що працювала на СБУ. Про це пише vsemisto-if.info.

Виникає і питання щодо псевдоніма “Метель”. Можливо Оля запозичила його у Льва Толстого? В однойменному творі візник Ігнат направився у небезпечну, але вимушену подорож. (Ольга точно так розповідала про свою поїздку. - прим. авт.) Головна ж героїня твору — метіль, яка знищувала людей на своєму шляху. Історія у книзі дуже нагадує історію Сворак, але за її словами, вона обрала псевдонім не задумуючись. Чи можливий такий збіг? І скільки ще питань виникне щодо полоненої журналістки?

Ще одне питання виникло у зв’язку з тим, що саме Надія Савченко допомогла звільнити жінку з окупації. Як завершилось для українців визволення самої Савченко, всі ми чудово знаємо. А те, що Сворак та Савченко пов’язані однією таємницею, в українського народу навіть не виникає сумніву.
Всі коментарі стосовно цієї справи СБУ надасть дуже скоро. З нетерпінням чекаємо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...