Полонена франківська "шпіонка" вже їде додому

PDF Друк
Вівторок, 27 грудня 2016, 15:34

Журналістка з Івано-Франківська Ольга Сворак була у полоні в бойовиків протягом пів року. Члени самопроголошеної Донецької республіки віддали українському Центру одразу двох заручниць: Ольгу Сворак і Анжеліку Преснякову. Про цю інформацію vsemisto-if.info повідомив керівник Центру звільнення полонених Рубан Володимир.

Процес передачі відбувався між двома захопленими містами Макіївкою і Донецьком. Після цього їх направили у Майорськ, жінок було передано до Служби безпеки України. Пан Рубан офіційно заявив, що звільнення полонених відбулось виключно завдяки домовленостям Надії Савченко.

“Здоров’я полонених у порядку, їх не гвалтували і не катували, але тяжко їм було там”, - каже Рубан. Коментував рятівник заручниць свою роль в цьому скромно. Він запевняв, що мінські домовленості лише як підмога, проте ними не можна замінити велику політику.

Сворак Ольгу затримали 21 червня 2016 року, проте поїхала на територію ЛНР вона за власним бажанням. В цей час Ольга працювала у Golos-info. Як стверджує сама Ольга у відеозізнанні, вона їхала до свого хлопця. Також вона розповіла про те, що працювала на Службу безпеки України під псевдонімом “Метель”. Вона підписала документи про нерозголошення зустрічі з представником СБУ. Ольга докладно розповіла про все, що з нею сталось, називаючи імена та суми, які їй заплатили. До її задач входив збір інформації в місті Антрацит, у тому числі інформацію про бойовиків.

В СБУ повідомили про те, що Ольга Сворак була відправлена в ЛНР для допомоги бійцям на лінії зіткнення у Донбасі. Наразі Ольга повертається додому.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...