Хто винен у зґвалтування франківської школярки? Відверта розмова з “жертвою” та її мамою

PDF Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 20:28

Справа, яка була заведена на двох йорданських студентів через зґвалтування безсумнівно стала найгучнішою справою року. Студенти Медичного університету скористалися двома неповнолітніми жительками міста Франківськ. Усі громадські організації та преса вчинили галас навколо цієї справи. Понад рік тягнеться слідство відносно цього випадку. Було навіть притягнено депутатів, які з якогось дива стали до цього причетні. Жителі міста постійно чекали на вирок, яки оголосять юнакам.

Байдужим не лишився жоден, до гучної справи долучалися активісти, які навіть почали організовувати акції протесту під залою суду. Було кинуто безліч зусиль заради того, що справу не було закрито, і покарання було справедливим. В результаті всі зусилля не були марними, йорданських студентів засудили на 10 років. Такий строк вони отримали за зґвалтування неповнолітньої. Заяву подавала лише одна з двох дівчат. Та чи справедливим був вирок вирішили запитати у потерпілих.

І виявилось, що ніякого зґвалтування з боку йорданців не було, хоча сексуальний контакт мав місце. Хлопці не знали скільки років дівчатам, а “жертви” самі бажали контакту. Про це розповіла одна з матерів! Коли дівчата покинули домівку і пішли на гуляння, то вони поїхали до Тернополя, де їх і знайшли. Там вони проживали у тернопільських жителів. А от вони вже брали плату за житло у вигляді сексу. Про це спокійно розповідає мама потерпілої і говорить про те, що покарання 10 років надто суворе, а от кого б варто було покарати, то це тернопільських хлопців.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...