У Коломиї піднімуть плату за паркування

PDF Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 17:28

10 гривень замість 3 гривень. Чому ціна за парковання зростає аж на 7 гривень? Ця інформація майорить в заголовках коломийських засобів масової інформації. Але директор підприємства, що володіє паркоматами, пані Іванна Аннюк говорить, що це лише чутки, що неперевірені і зовсім не підтверджені. Ціна у 10 гривень — це лише анонсована сума. Подорожчання матиме місце, проте не в таких масштабах.

Іванна Аннюк розповідає, що вимушене зростання цін на парковку все ж таки відбудеться. Причиною цього вона називає підвищення мінімальної заробітної плати. За словами директора прожитковий мінімум збільшить розмір податків. “Зростуть податки, зросте паркувальний збір, буде збільшене ПДВ та все, що ми сплачуємо”, - впевнено говорить Аннюк.

Але назвати точної цифри, на яку варто розраховувати з 1 січня водіям автомобілів, вона не спроможна назвати. Мовляв, це дуже тривалі розрахунки. Чому настільки впевнена пані директор у збільшенні цін за парковку, хоча навіть не уявляє який результат дадуть майбутні розрахунки, не зрозуміло.
Цей невідомий нині тариф уже вважається економічно обґрунтованим за словами директора КП “Паркомат-сервіс” Іванни Аннюк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...