В Івано-Франківську правоохоронці домовлялись про спільні дії під час свят

PDF Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 14:01

Сьогодні в Івано-Франківську правоохоронці між собою домовлялись про те, як буде організована робота під час різдвяних свят. Нарада відбулась між представниками трьох різних структур: Нацгвардії, Нацполіції, а також представниками міграційної служби. Всі вони зобов'язались зберігати громадський порядок в місті. Про це інформує vsemisto-if.info після повідомлення прес-служби Національної поліції.

Нарада правоохоронних структур відбулась на обласному рівні, зустрітись з приводу покращення роботи трьох відомств було дорученням МВС України.
Зустріч проводилась під керівництвом начальника Нацполіції полковника Віктора Шкутова. Інформація, якою обмінювались учасники зустрічі, в майбутньому стане в нагоді для більш скоординованої та оперативної роботи. Всі три відомства пообіцяли діяти спільно у час новорічних та різдвяних святкувань.

Представник Нацгвардії Василь Віконський в своєму виступі описав ті заходи, які будуть проведені для охорони публічного порядку. Петро Беребека доповів про кількість військових, що будуть залучені до роботи. Міграційну службу представив Андрій Якуб’як, а Віталій Федунків — службу надзвичайних ситуацій. Вони висловилися також з приводу спільних дій для забезпечення громадського порядку на вулицях міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...