Тимошенко просить українців зібрати 2, 5 млн гривень для участі у виборах президента 2019 р.

PDF Друк
Неділя, 25 грудня 2016, 15:03

Народний депутат з Івано-Франківської області заявив про те, що має намір балотуватись на піст президента України. Народного обранця звати Юрій Тимошенко, про свої наміри він повідомив на сторінці соцмережі та звернувся до українців з проханням зібрати 2,5 мільйона гривень для застави.

Для того, щоб взяти участь в президентських перегонах Юрій просить кожного українця “скинутись” лише по 10 гривень, а коли набереться необхідна сума, обранець обіцяє боротись за інтереси громадян, що підтримали його, кількість яких складатиме щонайменше 250 тисяч українців. Щоб перемогти у чергових виборах у пана Тимошенко вже є популярне прізвище та сліпа віра в українську щедрість. А може то приклад Зеленського з серіалу “Слуга народу” надихнув майбутнього гаранта? Адже герой телесеріалу зібрав кошти саме за допомогою простих людей. Чи потрібно ще щось для перемоги?

Наступна особливість Тимошенко у тому, що за словами самого нардепа, в нього відсутній досвід президентства. “Але цей недолік можна виправити, людина сердечна, совісна та небайдужа до чужих негараздів”, - заспокоює нардеп.

Напевне відсутність досвіду претендент на президентське крісло вирішив виправити досить просто — стати президентом та набути необхідних знань та умінь вже на місці. Проте в разі, якщо коштів не збереться необхідна кількість, Юрій Тимошенко пообіцяв віддати всю суму на благодійність.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...