Директор ОТБ "Галичина" Ольга Бабій плакала на трибуні

PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 21:12

В обласній раді Івано-Франківська підняли питання про зняття із посади гендиректора ОТБ “Галичина”. На даний момент це місце займає Бабій Ольга, яка написала у відповідь звернення про скасування цього рішення. Нинішній голова ради Олександр Сич заявив про те, що ніякого листа до обласної не надходило, а Івана Гладиша, нині журналіста ОТБ “Галичина” вже встигли запропонувати, як кандидата, на “вільну посаду”. Пропозиція не була підтримана радою і діяльність обласної ради закінчилась на зверненні депутата Романа Ткача, який подякував Бабій Ользі за її працю на каналі упродовж 25 років та усім робочим на ОТБ “Галичина”.

Ольга Бабій є представником “Воля”, тому вбачає тут лише політичні дії направлені проти неї та на створення із каналу “свого роду” рупору окремої політичної сили. Її думка полягає в тому, щоб провести відкрите змагання на посаду генерального директора.

Ольга Галабала чітко заявила, що ніякої підтримки по даному питанню від фракції “Воля” не буде. Не дивлячись на це в раді уже ухвалили рішення про зняття Ольги із посади: лише 5 депутатів були проти, а 59 підтримали цей вердикт. Зі сльозами на очах Бабій звернулась до депутатів, подякувавши першому скликанню за підтримку упродовж майже 26-ти років її перебування на посаді гендиректора. Ольга гадає, що це провокація, але про звільнення та причетних до цього називати не хоче. “Не так жахливо бути позбавленим посади, як бути позбавленим обличчя”. Саме сьогодні канал ОТБ “Галичина” отримала в Києві ліцензію на супутникове телемовлення.

Після промови Бабій, Сич виніс до неї букет квітів, а депутати стоячи аплодували їй. На разі відомо, що починаючи із 30.12 вакансія буде зайнята представником “Свобода” Ігорем Дебенко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #2 Малена 25.12.2016 20:05
Навряд чи хтось дасть відповідь на це питання. Але ж Бабій сама написала заяву про звільнення! В чому проблема?
Цитувати
 
 
0 #1 Ольга 24.12.2016 09:57
Свобода ніяк не заспокоїться .Всюди куди можна пропихається .Все для людей .Куди не глянь кругом свобода .Чому білше нікого на посади не ставлять ?А тільки представників своєї партії.?Дайте відповідь будьласка !
Цитувати