Учасники шоу “Битва екстрасенсів” розслідували в Калуші смерть 20-річного хлопця

PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 19:06

“Битва екстрасенсів” розслідували в Калуші смерть 20-річного хлопця. Ясновидці прийшли до одного висновку, але він зовсім не збігається з експертизою. Проте матір хлопця впевнена, що екстрасенси праві.
Чотири місяці тому Віктор Заяць вийшов із квартири, що орендував разом з другом у Івано-Франківську і пропав без вісті. Дивно те, що він залишив всі особисті речі, такі як телефон та гаманець. Можливо спішив кудись? Коли мама подивилась у його мобільний, то побачила, що всі дзвінки та повідомлення за останні 3 дні він видалив. Тоді пішли брати роздруківку дзвінків, з якої дізнались, що Віктор цими днями замовляв хлороформ.
Згодом у лісі виявили труп невідомого, голову знайшли окремо від тулуба, за кілька метрів від тіла. Рідні не змогли впізнати сина, бо це було неможливо.
Першою причиною сумлінь стало те, що причина смерті не вказана, а за такий короткий час тіло не могло бути майже повністю прогнившим. Біля тіла знайдено хлороформ, але у тілі не знайдено ні спиртів, ні якихось хімікатів. Біля трупа знайдено особисті речі, але слідчі стверджують, що відпечатки змила вода. Мати не вірить в те, що похоронила сина. Її думку підтвердили учасники шоу “Битва екстрасенсів”, які всі до одного сказали, що похований чоловік не являється її сином. Деякі з них стверджують, що Віктор до сих пір живий. Він в несвідомому стані або втратив пам’ять, але не помер.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...