В Івано-Франківську встановили 100 тривожних кнопок для виклику поліції

PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 16:04

В місті Івано-Франківськ правоохоронні органи встановили гарантію безпеки громадян. Це 100 “тривожних кнопок”. Натиснувши на таку можна дуже оперативно викликати поліцію. Адже іноді зовсім немає часу на телефонний виклик та пояснення обставин, що сталися.
Пристрої встановлено у торгових центрах міста та у місцях скупчення людей. Якщо громадяни помітять порушення закону, вони одразу можуть скористатись сигналом допомоги.
Портативний бездротовий пристрій передає сигнал на центральний пульт. Таким чином моментально стає зрозумілим, де саме сталась небезпечна ситуація. Тоді наряд може одразу їхати, економлячи дорогоцінний час на виясненні ситуації.
Проте, скоріше за все перші виклики будуть “жартами” франківчан, яких штовхне на експеримент звичайна цікавість. Поліція міста застерігає, що такі жарти будуть каратися правоохоронними органами, як помилкові виклики, за які стягується штраф.

Тож робимо висновок, наша поліція нас береже. Хоча ніби вже існує програма в андроїдах, яка має схожу дію, а там уже не потрібен ніякий додатковий пристрій, достатньо звантажити тривожну кнопку на мобільний. І тоді спільними зусиллями будемо берегти порядок у рідному місті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...