Депутати Івано-Франківської міської ради надто втомились і оголосили 2 перерви підряд!

PDF Друк
Четвер, 22 грудня 2016, 14:05

В Івано-Франківській міській раді сьогодні проходить сесія, та коли визначались із порядком денним, то народні обранці внесли певні зміни до питань, що були в переліку. Сьогодні на сесії Івано-Франківської міської ради при формуванні порядку денного депутати внесли зміни до переліку питань.

Депутат Віталій Мерінов зробив пропозицію 49 питання розглянути та проголосувати окремо по пунктам. Питання стосується надання офіційного дозволу на те, щоб розробляти детальні плани визначених територій. Його підтримав Андрій Строїч. Але мер міста Руслан Марцінків висловився з даного питання, надавши інформацію про те, що сьогодні вже відбулось засідання виконкому, який вніс таку редакцію. Голова відмітив, що це абсолютно вірно з юридичної точки зору. Беручи до уваги сказане, пан Строїч надав пропозицію знати дане питання з голосування, але його підтримали лише 13 депутатів, що є недостатньою кількістю.

Народний депутат Андрій Грималюк висловився щодо великої кількості ДТП, про які йде мова в одному рішенні, тому запропонував розглянути усі ДТП на карті. Андріан Волгін також не погоджувався з тим, щоб розглядати в одному питанні усі 16 ДТП. В залі засідань було оголошено 30-хвилинну перерву. Після неї голова запропонував провести друге засідання 20 січня 2017 року. Дмитру Нижнику, що є директором архітектурного департаменту, було дручено візуалізувати всі детальні плани. Але чомусь рішення не підтримали депутати.

Обранці наввипередки почали записуватись для того, щоб висловитись з даного питання. Але Руслан Марцінків скористався своїм правом і оголосив ще одну перерву. Коли засідання продовжится не було оголошено.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...