У Франківську чоловік вбив жінку, а через 3 дні подзвонив і розповів про це знайомому!

PDF Друк
Середа, 21 грудня 2016, 12:20

Все частіше відбуваються трагічні випадки на Україні через побутові сварки у стані алкогольного сп’яніння. Останній випадок, що стався в Івано-Франківській області зовсім безглуздий. Чоловік убив односельчанку вдома, двома ударами по голові наніс смертельні травми. Після того, як це сталось, він не почав тікати. Просто залишався вдома протягом трьох днів. Хто знає, скільки б ще часу пролежала померла жінка в нього вдома, якби не ще один безглуздий вчинок убивці: він подзвонив знайомим і не розповів про трагічну подію. Звісно, що знайомий одразу викликав поліцію. Не зрозумілі дії 36-річного мешканця с. Липівка, що у Рогатинському районі.

Причиною сварки стала підозра господаря хати, він думав, що жінка вкрала в нього банківську картку. Через цю “глобальну” проблему і відбулась сварка, що переросла в бійку.

Наразі чоловік знаходиться під вартою. Йде слідство, яке має довести вину чоловіка. Невдовзі вирішиться питання оголошення підозри про вчинення злочину звинуваченому, що передбачено статтею 121 про вмисне тяжке ілесне ушкодження.

Про це було повідомлено прес-центром НПУ в Івано-Франківській області.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...