В Івано-Франківську чоловік зарізав гостя

PDF Друк
Вівторок, 20 грудня 2016, 17:27

День 19 грудня виявився святковим не для всіх. Хтось ходив з дітлахами на відкриття ялинки, а хтось обмежився святкуванням вдома. Проте там, де є алкоголь та гучна компанія, завжди є якісь конфлікти або суперечки. На ранок зазвичай усе забувається, якщо звісно наслідки не серйозні. Вечір Св. Миколая в селі Пнів Надвірнянського району закінчився трагічно. Два односельчанина вживали алклгольні напої та сперечались, в якийсь момент конфлікт переріс у бійку.

Господарю хати 59-річному господарю не сподобалась поведінка гостя і в результаті бійки 42-річний односельчанин помер на місці. Вбивця завдав жертві декілька смертоносних ударів в шию та обличчя, використавши ніж.

Надвірнянська місцева прокуратура займається наразі цією справою. Від 7 до 15 років може загрожувати зловмиснику за скоєння вбивства, як вказано в статті 115 — умисного вбивства. Тобто, коли правопорушник звільниться, йому буде від 66 до 74 років. Тяжка старість чекає на чоловіка за гратами. Але напевне родичі загиблого не особливо переживають з цього приводу, адже померлому чоловікові було лише 42 роки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...