У Франківську відбувається мітинг ветеранів правоохоронних органів

PDF Друк
Вівторок, 20 грудня 2016, 13:00

Вранці, навпроти Головного управління Нацполіції зібрались сотні незадоволених. Колишні працівники правоохоронних органів, які нині є пенсійного віку, стали учасниками мітингу всеукраїнського масштабу. Присутні там мітингувальники зафіксували пряме порушення Конституції України, а також -  її Законів, щодо перерахунків пенсійних виплат колишнім співробітникам органів. Франківські екс-працівники МВС вимагають справедливості.

Це не перший протест, який лунає біля стін Управління Нацполіції. Колишній полковник Василь Лемчук (один із мітингувальників) зазначив, що вони вже звертались із даним проханням. У першій половину грудня Верховною Радою було укладено рішення про внесення змін в 63 статтю, де Кабінет Міністрів України отримав право у самостійному порядку змінювати коефіцієнт виплат для перерахунків. Володимр Лемчак сказав наступне:  “Після перерахунку, пенсія може вирости лише на 300 гривен, в інакшому випадку, залишать все по-старому”.

Наразі документ не є підписаним, а лише очікує підпису Петра Олексійовича, уразі чого він набуде чинності з 1 січня наступного року. “Це цинічна зрада. Вони кажуть про якісь комісії та їх створення, які мають з’явитись першого лютого, але уже 22 грудня бюджет буде схвалено. Без перерахунків ми знову з’явимось тут.” - додав Володимир Лемчак.

“Ми можемо відстояти свої права, навіть зі зброєю в руках, якщо інші не бачать корупційні дії проти нас”, – зазначив Лемчук. Мітингувальники із недовірою відносяться до органів МВС. І немає ніякої надії на вищі чини ветеранської обласної організації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Василь 20.12.2016 13:18
Гнати цих мітингувальникі в в жопу. Коли сиділи в кабінетах гонорові були. Суки продажні. Ще грошей ненабрались.
Цитувати