У Франківську поліція вмовила жебрачку пожертвувати гроші дітям на Миколая

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 20:32

Кожного дня, крокуючи містом Івано-Франківськ, громадяни помічають на вулицях жебраків, які благають допомогти. Хтось просить кошти на дорогі операції, хтось просто на лікування дітей, не вникаючи у діагнози, деякі просять милостині на життя. Деякі “нещасні” просять купити їжу чи воду. І тільки деякі з перехожих помічали, що вже давно жебракування переросло у прибуткову професію. Найцікавіше, що для такої роботи не потрібно ніде навчатись, просто достатньо придумати правильний підхід.

Але саме у Франківську існують месії, які здатні зцілювати хворих, дарувати ноги калікам та перетворювати жебраків на спонсорів. Мова йде про звичайних патрульних поліцейських.

Щоправда, деякі члени жебрацької “тусовки” досить креативні. На днях звеселив патрульних чоловік, що просив милостині неподалік вул. Вітовського. Він тримав в руках формули! Збанкрутував його прибутковий бізнес через патрульних, яким діагноз, що написаний символами та цифрами видався дивним. Та навіть у нього торба була повною гривень від співчутливих, але неуважних громадян.

А останній випадок просто порадував наших журналістів. 43-річна жителька з Житомирщини попри дорогу стояла та просила милостині. В неї не було ніякої таблички і жодних документів, які б підтверджували її потребу в коштах. Але поліцейські не розгубились і запропонували жебрачці самі “відмазку”. Вони запитали чи вона збирала кошти для діток до дня Св. Миколая? І коли бідолашна зрозуміла, кращої причини їй не придумати, вимушена була пожертвувати все зароблене дітям.

Аплодисменти українській поліції!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...