Штучна ялинка розділила Франківськ на 2 табори

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 17:12

Як жителі міста відреагували на таке нововведення українських чиновників, дізнались журналісти. Місто поділилось на 2 групи. Виявилось, що половина франківчан не розділяють таке рішення ради, за те інша половина схвалює такий вибір. Чому думки містян розділились?

“Ми раді, що влада нарешті подумала про навколишнє середовище та врешті про економію. Таке рішення корисне не тільки для збереження природи, але і для бюджету міста, адже заплатити потрібно лише одного разу, а наступні руки можна буде заощадити!” - говорить жителька міста.

“Я обурений, адже ми живемо біля карпатських лісів, де безліч чдових ялинок. Чому ми маємо погоджуватись споглядати на цей синтетичний замінник?”- суперечить інший громаднин.

Штучна ялинка коштувала 562 000 гривень. Щодо питання ціни також немає єдиної думки. Частина жителів впевнені, що ці кошти можна було використати значно раціональніше. В принципі, такий розподіл до нововведеного рішення влади не став на заваді, адже на вулиці безліч дітой, мерехтять новорічні вогні і всі хутко починають робити фото на фоні “злощасної” ялинки.

 

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...