Реклама франківських тролейбусів з Миколаєм

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 11:52

Свято Миколая сьогодні наступило для всіх дітей країни. Згідно з легендою, Миколай приходить лише до слухняних дітей, також в нього є записна книжечка, у якій він має записи про всіх дітей. Святковий дідусь знає як і хто поводився протягом року, тому на відміну від діда Мороза, він дарує гостинці за добрі діла. Приходить він вночі та ховає подарунок під подушку.

Тож ранок 19 грудня щороку розпочинається однаково, діти швидше перевіряють, що приніс їм Миколай під подушку. Проте реалії трохи відрізняються від казкових. Погода зовсім не святкова, а багатьом діткам Миколай дарунки з різних причин не може принести.

Саме тому франківчани втілили в життя чудову ідею. Сьогодні в тролейбусах міста діток зустрічав Святий Миколай, який вітав їх зі святом та дарував подарунки. Сьогодні він буде подорожувати містом цілий день. Поспішіть і ви проїхати на громадському транспорті, адже сьогодні там на вас та ваших діток чекає чудо. Хоча трохи дивно, що Миколай завітав у тролейбус, але ця ідея не нова. Тернопільчани ще 2 роки тому вітали у Святковому тролейбусі Миколая, до того ж Миколай тоді вітав не тільки дітей, але й дорослих.

Ось таких би чудових ранків щопонеділка!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...