Суперечка про "бандерівців" змусила жінку стріляти по франківчанам

PDF Друк
Субота, 17 грудня 2016, 12:55

В місті Івано-Франківськ жінка в стані алкогольного сп’яніння почала стрілянину. Це сталось після того, як перехожі зробили їй зауваження про “бандерівців”. Дану інформацію повідомили місцеві ЗМІ зранку 17 грудня 2016 року.

Національна поліція заявляє, що така неадекватна поведінка була спричинена суперечкою, що стосувалась національного конфлікту, який виник між жінкою та її чоловіком.

Працівник поліції Миколай Гурак пояснює, що стрілянина, яка виникла вночі 15 грудня на вул. Грушевського. Подружня пара переїхала до Івано-Франківська з Дніпропетровської області та вже придбали собі помешкання. Того вечора подружжя відпочивало в одному із закладів міста та обидва вживали алкоголь. Коли пара поверталась додому, вони посперечались. Коли чоловік на вулиці голосно говорив про бандерівців, його почули перехожі та вступили до суперечки. В якийсь момент один з них вдарив чоловіка по обличчю. Коли чоловік впав, його жінка витягнула револьвер “Флобер” та почала стріляти у різні сторони. Слідчі повідомили, що жертв, на щастя, немає, чоловіка звинуватили в хуліганстві, а його дружину передали слідчим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...