У Калуші майбутній рік сприятливий для пільговиків

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 16:37

У місті Калуші наступного року на пільговиків будуть виділяти чималі кошти, майже півтора мільйони гривень. Це набагато більше, ніж минулого року.

Про такі позитивні новини йшла мова на обговоренні комісії з питань економічного розвитку краю. Питання інвестиції коштів на Програму соцзахисту населення є досить важливим.

Дана Програма передбачила кошти на 2017 рік в розмірі 6,5 млн гривень. Цього року сумма була значно меншою — 4,8 млн гривень.

У Новому році видатки будуть збільшені, особливо на одноразову допомогу онкохворим. В майбутньому обіцяють закласти кошти для допомоги учасникам АТО, а також родичам загиблих бійців.

Також дана Програма передбачає зовсім нові виплати для міста, їх в цьому році зовсім не було. До таких виплат належить компенсація окремим категоріям українців користування залізничним транспортом, на що виділено 300 000 грн., а ще планується надати ініші пільги ветеранам війни. Тут мається на увазі курортний відпочинок у санаторіях, що включатиме лікування, вартість такого нововведення сягає 200 000 гривень. Наступний крок — це ремонти квартир бійців та ветеранів АТО, на що виділено 150 000 грн. Деякі категорії пільговиків отримають послуги зв’язку за рахунок міста, що вартуватиме міському бюджету 192 000 гривень.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...