Сьогодні на шоу "Танцюють всі!" виступить Влад Курочка з Коломиї

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 15:10

Хлопець, якому виповнилось всього 17 років, сьогодні буде виступати в прямому ефірі популярного телешоу. Житель міста Коломия, що знаходиться в Івано-Франківській області став відомим на всю країну завдяки танцям. Він братиме участь у першому ефірі 9 сезону “Танцюють всі!”.

Він входить до 10 найкращих танцюристів країни, а це вже немало для юнака. Проте він вирішив боротись до самого кінця, адже в нього є мета і він йтиме їй назустріч. Житель Коломиї Владислав Курочка пройшов усі етапи відборів шоу. Нашого земляка знає вся країна і тепер він виступатиме в прямому ефірі. За правилами шоу, для того, щоб Влад пройшов до наступного туру, потрібно його підтримувати за допомогою голосування. Навіть директор коледжу, де навчається наш герой, звертається до всіх мешканців Коломиї голосувати за земляка.

В соцмережах звісно є сторінка, створена для підтримки фанатами юного таланта. Влад постійно проглядає її та дуже вдячний за любов та підтримку українців, зокрема коломиян. Також він попросив голосувати сьогодні за нього, адже це його перший ефір у житті і він дуже переживає. А ще у Влада з’явилась причина, заради якої він вирішив перемогти.

“Нещодавно трапилась неприємна подія: мій друг захворів, в нього виявили рак крові. Це стало шаленою мотивацією для того, щоб допомогти йому вижити.”

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...