Ліниві завідувачі Франківська збирають гроші з батьків

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 17:55

Насправді обурююча новина озвучена сьогодні департаментом освіти. Стало відомо, що завідувачі ДНЗ Івано-Франківська просто не подають заявок на придбання миючих та гігієнічних засобів через... лінь.

"Їм легше зібрати гроші з батьків на купівлю миючих і туалетного паперу, ніж писати заявки, що їм потрібно", - запевняє Смаль.

Про грошові побори з батьків у дитячих закладах відомо давно, ця проблема не раз висвітлювалась журналістами. Постійні гроші на миючі засоби чи на олівці збирають вихователі, коли вони приходять за дітьми в садок. Відмовити в такій ситуації не під силу багатьом, адже благополуччя власної дитини ціниться набагато вище за “невеликі гроші”. Але дріб’язковими зборами справа не завершується. Далі збирають гроші на ремонт, при чому щомісяця, але дивним чином вигляд груп не міняється протягом кількох років. Хоча батьки сумлінно несуть гроші, адже не хочуть, щоб їх дитині було погано у садочку. Проте мало хто з них знає, що такі дії працівників ДНЗ є незаконними. В Конституції України описано право громадянина на абсолютно безкоштовну дошкільну освіту.

Якщо все ж Ви не згодні з тим, щоб з Вас збирали кошти, дзвоніть за телефоном до Київського відділу управління по боротьбі з економічною злочинністю: 222-68-12, 521-66-28, 521-66-29, 521-66-31.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
+1 #1 гість 15.12.2016 19:06
ТО може все ж таки забезпечите нормальне фінансування ДНЗ засобами особистої гігієни, дизинфекції, канцилярськими засобами, поверните обовязкове вивчення англійської мови з середньої групи. А головне звільните приміщення яке займаєте (садочок Пролісок) аби там знову лунав дитячий сміх
Цитувати