За тепло в оселі франківчанам треба боротись

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 19:24

Тарифи на опалення постійно зростають. З року в рік населення України вимушене левову частину зарплатні віддавати за комунальні послуги. Якщо ввести в пошуковій системі Google “підвищення тарифів”, то новинна стрічка просто ряснітиме заголовками, при чому незмінно за останні років 6.

Але українців спіткала ще одна проблема. Виявляється, що тепло не тільки подорожчало, але ще й стало розкішшю.

В Івано-Франківську у будинку, що знаходиться по вулиці Сорохтея, жителі декількох помешкань досі зимують без опалення. Місцева жителька Довгань Тетяна кожного дня обриває телефон аварійних служб, щоб хоча хтось допоміг зігрітись, адже на вулиці дедалі морозніше.

“Весь час, від початку отоплюючого сезону тепло в квартирі було лише один день. Постійно телефоную до різних аварійних служб, обиваю пороги. Приходять спеціалісти, торкаються батарей та йдуть геть. Я вже у відчаї, як можна ути такими байдужими. Ніби спускали воду одного дня, проте ніхто так і не перевірив результат, в квартиру не піднімались. Проте батареї залишились холодними”- розповідає обурена жінка.

Мерзнуть також сусіди. Бідна жінка вже не знає до кого можна звернутись за поміччю. Дуже зраділа журналістам, мовляв, хоча б вони допоможуть. Так і сталось, В “Теплокомуненерго” дізнались про цю ситуацію від ЗМІ. Проблему вирішать заміною 2 метрів труби вже на днях.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...