В Івано-Франківській області знайшли самогубця, який сам повідомив про власну смерть

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 14:11

Відомий одесський блогер та мандрівник Максим Ліпатов покінчив життя самогубством поблизу озера Забуте, що знаходиться на горному хребті Аршиця на території Івано-Франківської області. Як повідомляє vsemisto-if.info, Ліпатов повідомив про свое самогубство в соціальній мережі “Вконтакте”. Він залишив там відкладене повідомлення, яке автоматично було опубліковано 12 грудня 2016 року, через 2 дні після його смерті.

 

У своєму зверненні блогер повідомив, що вирішив піти з життя через неспроможність стати частиною соціуму. Він говорить про те, що він дуже намагався стати таким як всі, нормальним. Але як вказав у повідомленні Максим, в нього був розлад особистості, що він був неврівноваженим. Хлопець був впевнений, що чинить правильно, адже еволюція робить свою справу: ті, хто не пристосувався — помирають. Бідолага вирішив, що він як розумна людина зміг це зрозуміти сам, тому і пішов з життя.

Тіло знайшли у “Будинку на дереві” - помешкання, яке влаштував Максим разом з друзями у лісі. Останнім проханням померлого було бажання, щоб його похоронили у Карпатських горах, проте батьки вирішилии все ж таки привезти сина додому, в Одессу.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...