В Івано-Франківську впіймали крадія презервативів

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 18:31

В одному з місцевих супермаркетів поліція впіймала злочинця, як бі дивно це не виглядало, але він намагався поцупипити, ховаючи під пуховою курткою 7 упаковок презервативів і 1 пачку батарейок. Після того, як на місце крадіжки прибула поліція, вдалось дізнатись ким є злодій. Це був 26-річний хлопчина з Івано-Франківська. Про це стало відомо завдяки прес-центру ГУНП.

Він намагався винести викрадений товар, замаскувавши його під верхнім одягом. Поводив себе зловмисник досить природньо, напевно, не вперше. Але охороці в гіпермаркеті помітили щось не те у поведінці покупця. Після того, як злодія було затримано, виявилось, що кримінальне минуле в нього є. Раніше крадій вже мав відповідальність за ідентичні злочини. Щоразу він притягувався до відповідальності, але знову і знову йде грабувати.

Національна поліція нагадує, що згідно Кримінального Кодексу України у ст. 185 Крадіжкою іменуть таємне викрадення чужого майна, карається такий злочин в подібних випадках штрафом, виправними роботами, а іноді навіть позбавленням волі до 3 років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 El 13.12.2016 18:55
Скажіть, автор цього "шедевру" журналістської творчості десь спеціально вчився настільки безграмотно формулювати речення, чи це його/її природній дар?
Цитувати