Поліція Франківська іноді нагадує сліпих цуценят

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 16:20

Національна поліція загалом чинить опір правопорушенням та наганяє страх на злодіїв, проте іноді відверто дивує. У будинку знайшли труп, а поруч з ним його вбивцю. В такій “компанії” вони провели цілих 2 дні!

Два мешканця села Мислів, що знаходиться у Калуському районі частенько разом випивали. Одного разу пияцтво призвело до бійки, яка призвела до летальних наслідків. Як стверджують односельчани, вони посварились через жінку, саме тому один з них убив другого табуреткою. Жінка, за словами сусідів співмешкала з законним чоловіком (вбивця), а його друг хотів бути з нею. Та все ж таки основною причиною став алкоголь, який обоє вживали у величезних дозах, навіть за міркою села.

Мертве тіло пролежало в хаті два дні, а його “друг” знаходився в будинку весь цей час. Випадковість допомогла поліції знайти труп та злочинця. Коли в селі крадії обікрали магазин, поліціянти почали розшукувати злодіїв, так і натрапили на ще одну кримінальну справу. Злочинцю загрожує строк до 12 років позбавлення волі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Василь Пушко 13.12.2016 17:26
Руки в крові-а совість в алкоголі...Це єдине,що стається всюди по Україні та інших країнах по одній і тій причині-перебор,втрати контролю над собою...
Цитувати