Мер Івано-Франківська пропонує встановити Хрест тверезості

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 11:17

Міський голова Івано-Франківська занепокоєний проблемою нетверезого стану за кермом. Дещо неординарний спосіб вирішення цього питання запропонував мер міста, а саме - встановити Хрест тверезості.

Сьогодні заступник начальника поліції Олег Сердюк зачитав доповідь про гостру проблему на українських дорогах саме через нетверезих водіїв. Пан Сердюк сказав, що просто не розуміє, як можна чинити такий необдуманий крок: сідати за кермо після чарки алкоголю.

Нетверезий водій — то вже потенційний вбивця. Немало невинних людей загинуло саме по цій причині. Нещодавно пролунала страшна статистика. На дорогах гине втричі більше громадян, ніж в зоні АТО. Кожен сам для себе робить висновки, але доля пішоходів та тверезих водіїв залишається на розсуд підвипившого “сміливця”. За 2016 рік зафіксовано понад 20 000 аварій, які спричинені водіями, що перевищили швидкість, розмовляли по телефону за кермом або були в стані алкогольного сп’яніння. Родичі загиблих в таких аваріях стверджують, що судити треба вже тоді, коли п’яний водій лише сів за кермо. Можливо хоч Хрест тверезості справить враження на підсвідомість автомобілістів.

Такий символ повинен зупинити водія, що хоче сісти за кермо напідпитку. Та чи буде результат таким, як його очікує Руслан Марцінків, покаже час.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #2 El 14.12.2016 10:35
Геніальне рішення, франківці мають пишатись своїм мером! Тепер, може, встановити чудотворний хрест, скажімо, коло онкодиспансеру? А чому б ні? Якщо з керуванням транспортними засобами в нетверезому стані хрести вважаються дієвим засобом, може статися й там допоможуть. А ще краще, на кожну проблему в країни новий хрест ставити, і заживемо як в раю! А наш шановний мер буде гордо носити ім'я Руслан-Хрестоносець!

P.S. Викладення статті знову сягає небувалих копірайтерських "висот".
Цитувати
 
 
0 #1 Василь Пушко 13.12.2016 13:45
Ставити Хрест можна де завгодно,почина ючи із грудей,біля ратуші,чи на майдані-але коли людина не розуміє змісту,сенсу.значення того ХРЕСТА,ціни його,що він означає-то ніяку проблему не вирішиться тим більше про погань за кермом.Одне допоможе-великий штраф більший чим зараз в рази та заишення прав керування на П"ЯТЬ років,а другий раз на десять років.
Цитувати