Призначено нового начальника управління поліції в Івано-Франківській області

PDF Друк
Понеділок, 12 грудня 2016, 16:11

Після проведених в країні реформ у правоохоронній сфері почала своє існування Національна поліція України. На початку 2016 з’явилась патрульна поліція в Івано-Франківську. Присягу тоді склали 208 поліцейських. Щодня система вдосконалюється, періодично оновлюється склад керівництва.

Тиждень тому в Івано-Франківській області був призначений новий начальник Головного управління НП, полковник за званням, Віктор Шкутов.

Віктор Володимирович 1976-го р.н., який є уродженцем міста Івано-Франківськ, поступово йшов до свого підвищення. Він працює в цій сфері починаючи з 1993 року. Академію внутрішніх справ закінчив у 2002 році, хоча вона вже існує досить давно, а отримала звання національної ще у 1992 році. Проте, певна логіка є в тому, щоб отримувати освіту і паралельно збирати досвід щодня на практиці. Починаючи з 1996 року Віктор був слідчим, а з 2006 займав посаду заступника управляючого одного з районних відділів. У 2010 році Віктор займав керуючу посаду у МВ УМВС в Івано-Франківській області, де пізніше посів місце начальника (2015 рік). Віктор Шкутов одружений та має дитину. Свого сина начальник поліції виховує справжнім громадянином України, і в тому нема сумлінь. В будь-якому випадку варто привітати жителів Івано-Франківська та побажати світлого майбутнього національній поліції.

 

 

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...