Сонячні батареї “ростимуть” на дереві у Франківському університеті

PDF Друк
Понеділок, 12 грудня 2016, 11:46

В Івано-Франківську завершується проект під назвою “Покоління Stanislawowa”. Цей проект направлений на збільшення рівня свідомості людей в питаннях екології, а також підтримці використання альтернатив джерел енергозабезпечення серед молоді, а також працівників університету. Певні заходи даного проекту навіть йшли на всеукраїнський рівень. Щодо так званого Solar tree, то тепер відвідувачі, що приходять до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу зможуть побачити на власні очі дерево, яке буде заряджати різні дівайси.

Коли сумлінні студенти кафедри екології втілювали в життя проект, вони отримали можливість дізнатись багато цікавого на лекції директора інженерно-екологічного інституту Мазур М.П., також дізнались про нові енергоефективні технології у центрі “Нова Енергія”.

Завтра, 13 грудня 2016 року ФНТУНГ представить на території закладу останню стадію проекту, це буде відкриття Solar tree або “Сонятного дерева”, для зарядки різних дівайсів та гаджетів з допомогю сонячної енергії. Розпочнеться відкриття о 11:30.

Перше сонячне дерево було встановлено на франківській “стометрівці”.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...