Маленьке село на Галичині бере приклад з Дубай

PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 16:17

Після виборів ще у далекому 2010 році, село Пасіки-Зубрицькі почало свої зміни. На посаду керівника села обрали місцевого бізнесмена. Що ж, жителі у виборі не помилились, адже завдяки йому село стало процвітати. Для початку, місцевий бюджет зріс у рази.

Попередник нинішнього сільського голови зник, після звинувачень у корупції, які йому висунули у суді. Спершу, його обов’язки виконувала секретарка, а потім відбулись вибори, на яких і обрали Керницького.

Люди говорять, що село дуже змінилось. При в’їзді висять відеокамери, які фіксують усіх приїжджих, та інформацію записують до архіву. Тут навіть поставили освітлення на сонячних батареях. Усі важливі для села будівлі, такі як Сільська Рада, школа, церква, розміщені у центрі села.

Кабінет голови знаходиться у сільській раді, але там немає ні охорони, ні діловода, ні секретаря. Тобто, усі бажаючі можуть зайти прямо до нього, потрібно просто постукати. В інтерв’ю чоловік не говорить про свої успіхи, а просить вийти на вулиці, та запитати людей, чи подивитись на власні очі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...