В Івано-Франківську боргують зарплатню медикам

PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 15:36

В місті Івано-Франківськ та області не вистачає тридцяти чотирьох з половиною мільйонів  гривень для виплати заробітної плати працівникам медичної галузі. Щоб повністю погасити заборгованість перед медиками області, медичної субвенції, яка надійшла в область від держави – недостатньо.

Цю інформацію надала Ірина Мацькевич, директор департаменту фінансів обласної адміністрації,  на засіданні обласної ради, яка відбулась дев’ятого грудня. Мацькевич повідомила, що в обласній державній адміністрації, було проведено наради із представниками районів, щодо того, щоб із їхніх бюджетів, були надіслані кошти на зарплати медичним працівникам. Також вона зазначила, що до кінця року зарплатня буде виплачена у повному обсягу.

Обласна Рада вже вп’яте розглядає цього року проблемне питання про стан виплат медикам.  За словами директора, причина виникнення заборгованості полягає у тому, що медична та освітня субвенціі не покривають усі видатки зазначених сфер, через велику кількість закладів. Вона зазначає, що проблему модна вирішити методом скорочення робочих місць, та ліжкомісць у лікарнях, але цими діями поки що зволікають.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...