Стан туризму в Івано-Франківську

PDF Друк
Четвер, 26 червня 2014, 20:40

Реалізацією туристичного продукту та наданням туристичних послуг у місті займаються суб’єкти підприємницької діяльності: (туристичні оператори, туристичні агенти, інші суб’єкти підприємницької діяльності). Стан туризму в Івано-ФранківськуРеалізацією туристичного продукту та наданням туристичних послуг у місті займаються суб’єкти підприємницької діяльності: (туристичні оператори, туристичні агенти, інші суб’єкти підприємницької діяльності). За  2013 рік  звіт про діяльність представило 64 туристичних організації, що становить 70%  від зареєстрованих, серед яких – 28 туроператорів та  турагентів і 36 фізичних осіб підприємців.

Успішно працюють такі фірми, як ЗАТ “Івано-Франківськтурист”, ТзОВ “Туристична фірма “Надія”, ТзОВ «КЕЙ ТУР», ПП «До Карпат»,ПП «Галичанка».

Кількість організованих обслужених туристів по місту за 2013 рік становить: 33 520 осіб, що практично відповідає періоду минулого року (33 258 ос.) з них 15 739 туристів та 17 781 екскурсантів, основна мета здійснення громадянами подорожі - це культурно-розважальна, службова, ділова та спортивна.

Внутрішній туризм:

Загальна кількість організованих внутрішніх туристів та екскурсантів становить 26 641  особа. Найбільшу кількість туристів на території міста прийняли  ЗАТ “Івано-Фраківськтурист” та ТзОВ «Туристична фірма «Надія», ПП «До Карпат».

Іноземний (в’їзний) туризм:

Чисельність іноземних громадян, яким були надані туристичні послуги  498 осіб.

Зарубіжний (виїзний) туризм:

У 2013 року туристів, що виїжджали за кордон 6 381 особи.

Варто підкреслити, що показник кількості туристів, що відвідали місто, є значно вищим, оскільки офіційна статистика не враховує даних щодо «неорганізованих» відпочиваючих розміщених у близьких до міста садибах сільського зеленого туризму, готелях та інших туристично-рекреаційних об’єктах, а також приватних житлових квартирах, які здаються в оренду. Основною статистичною формою оцінки стану у сфері туризму до 2014 року  був  «Звіт про діяльність туристичної організації» за формою 1 – тур . Однак, починаючи з жовтня 2013 року дану статзвітність відмінено Постановою Кабінету Міністрі, що призводять до недостовірної оцінки стану справ у сфері туризму і зокрема не можливості відслідковування показників економічної діяльності туристичних підприємств за місяць, квартал, півріччя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...