На Івано-Франківщині операцію «Ялинка» розпочато

PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 14:07

Небагато часу залишилось до початку Новорічних Свят, а це означає, що саме час екологічній службі починати активну роботу. Тому, уже від сьогодні, обласна екологічна інспекція почала перевіряти лісогосподарські підприємства на предмет дотримання норм та лімітів заготівля Новорічних ялинок.  Окрім цього, планується контроль дотримання правил торгівлі, законності та продажу новорічних ялинок в усіх населених пунктах області.

Особливо прискіпливою буде перевірка на територіях природно-заповідних фондах, селекційних плантацій, ділянках, на яких ростуть цінні хвойні породи.

Усім тим, хто порушив врегульовані закони, буде пред’являтись порушення  згідно чинного природоохоронного законодавства.

Нагадаємо, що законно збувати можна тільки ті ялинки, у яких присутнє електронне маркування. Товарно- транспортна накладна, встановленого взірця із мітками відвантажувача, яка видається лісогосподарським підприємством, є єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок.

Так як і кожного року, працюватиме виїзна торгівля, де усі охочі зможуть придбати не тільки Новорічну красуню, але і прикраси, виготовлені з хвої.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...