Дні Чеської культури в Івано-Франківську

PDF Друк
Середа, 07 грудня 2016, 22:53

На початку грудня, від другого до четвертого грудня у місті проходили Дні чеської культури. Така подія в місті проводилась вперше, її ініціаторами були представники Чеського центру при Посольстві Чеської Республіки, де не обійшлось без підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

З метою налагодження двохсторонніх відносин між Україною та Чехією були включені події, які були зорієнтовані на вивчення чеської культури та мовної спадщини, минулого та сучасності.

Рохпочалось святкування із декції спеціаліста мовних курсів Чеської мови, при Карловому університеті у Празі. Потім, в одному із місцевих громадських закладів, відбулось читання авторських текстів, де учасники мали змогу поспілкуватись із сучасною чеською поетесою  Крістіною Монтаговою.

Не обійшлось і без кіносеансу. Для публіки представили документальний фільм «Громадянин Гавел», у якому мова йшла про життя та діяльність першого Президента Чехії.

Нагадаємо, що з вересня, 2016 року, у місті Івано-Франківськ проходять курси чеської мови, які орагнізовані за сприяння Чеського центру у місті Київ, при Посольстві Чеської Республіки в Україні, яке  знаходиться у тісній співпраці із міською радою Івано-Франківська.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...