Продуктивна співпраця Івано-Франківської ОДА із Google Україна

PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 10:55

Google Україна у співпраці із Івано-Франківською ОДА та міською радою розробили декілька спільних проектів, метою яких є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-технологій та доступних інструментів.

Міський голова Івано-Франківська, Руслан Марцінків зазначив, що міська влада зацікавлена у впровадженні інноваційних технологій та електронних ресурсів у щоденне життя громади. Було озвучено бажання створення карти доступності міста для маломобільних груп населення, розробка віртуального сервісу Ратуші та карту найпривабливіших місць Івано-Франківська.

Завдяки успішній співпраці уже було створено декілька сайтів, таких як «Мандруй Івано-Франківщиною», «Інвестиційний портал області», карту місця для паркування.

Одним із важливих елементів також є освітня складова. Було проведено серію лекцій та семінарів для представників малого та середнього бізнесу, а також місцевого самоврядування. Голова міста запевнив, що вони з радістю продовжать співпрацю із Google Україна, щоб запровадити у місті досвід Європейських країн.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...