Місцеві жителі виготовляли підроблені паспорти для вихідців із Росії та Луганської області

PDF Друк
Середа, 30 листопада 2016, 12:01

В одному із містечок Прикарпаття начальник Міграційної Служби виготовляли закордонні паспорти для жителів Росії та Луганської та Донецької області.

Пресслужба Служби Безпеки України у Іва-Франківській області повідомила, що таку схему вже неодноразово використовували зловмисники. У пошуку швидкої поживи вони брали прізвища та імена осіб, які загинули або пропали безвісти, у Івано-Франківській та Львівській областях, копії їхніх документів. Таким чином, особа, ка мала на меті заволодіти фальшивкою отримувала готовий документ, у який всього лиш потрібно було вклеїти необхідну фотографію. Все інше уже було підготовано.

Зафіксовано факт виготовлення п’ятнадцяти фальшивих закордонних паспортів для громадян Російської Федерації та жителів Луганської та Донецької областей. Середня вартість одного паспорта від дев’яти тисяч доларів.

Очільнику, та за сумісництвом Начальнику Міграційної Служби було пред’явлено звинувачення у підозрі про використання свого посадового становища для того, щоб організувати незаконне переправлення через держкордон України.

Обрано запобіжний захід тримання під вартою. Слідство щодо його підлеглих, які були і його спільниками – триває.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...