У єдності - сила нації

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 15:24

У рамках проекту «У єдності сила нації», який розробили та реалізовують лідери Калуського міського учнівського парламенту,в листопаді 2016 року з метою національно-патріотичного виховання активісти міського учнівського парламенту, воїни АТО, члени їхніх сімей, та працівники психологічної служби побували у с. Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області.

Метою поїздки було налагодження тісних партнерських стосунків та забезпечення належної соціалізації воїнів АТО й членів їхніх сімей.

Учасники поїздки не тільки відвідали місце народження Великого Каменяра - Івана Яковича Франка, де більше дізналися про його життєвий та творчий шлях, а й побували у Меденицькому зоопарку «Лімпопо», де проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни.

Омріяну подорож, яка об’єднала школярів, воїнів АТО, психологів, допомогли зреалізувати департамент освіти, науки та молодіжної політики державної адміністрації, Калуська міська рада та міська організація профспілки працівників освіти і науки України.

Юні активісти, воїни АТО та працівники психологічної служби окреслили наступні кроки спільної праці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...