Де і чому супроводжують учнів та інвалідів через пішоходні переходи

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 10:38

Тісна співпраця між районним центром зайнятості та Рогатинською міською радою знайшла своє продовження у підтримці важливого соціального проекту — здійснення супроводу учнів та інвалідів через пішохідні переходи на автодорогах з великою інтенсивністю транспортного руху.

Ще 15 вересня депутати міської ради затвердили Програму «Про організацію громадських оплачуваних робіт для супроводу учнів, інвалідів через пішохідні переходи на автодорогах з високою інтенсивністю транспортного руху» та відповідне Положення про організацію таких громадських робіт.

1 листопада між центром зайнятості та міською радою укладено договір на проведення громадських робіт для супроводу учнів та інвалідів через пішохідні переходи по вулицях Галицькій та Шевченка. Для фінансування даного проекту міською радою були проведені зміни у міському бюджеті та додатково закладені кошти у сумі 12 тисяч гривень. Для супроводжуючих пошито спеціальну уніформу та замовлено відповідні знаки. Рогатинське відділення поліції надало необхідну правову допомогу у вигляді інструктажу з питань чинного законодавства про дорожній рух. Працює супровід 4 години в день: вранці до початку уроків у школах, і вдень – у час закінчення навчання. Оплата проводиться за фактично виконану роботу. Заплановано проведення даних громадських робіт до кінця 2016 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...