Засніжений Франківськ

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 15:21

В Івано-Франківську, як і на всій західній Україні проблеми з снігом. Тут вже сталось декілька ДТП через сніг та воду на дорогах. Також люди вже встигли побувати в травмпунктах. Весь Франківськ покритий кригою. З нею поки що ніхто нічого не робить, люди вимушені ходити дуже повільно, або по дорозі, де суцільна вода.

Комунальники всі в один голос говорили тиждень назад, що до снігів готові та будуть прибирати все вчасно. Як до діла – то нікого не стало. Машини очисні почали курсувати лише через декілька днів після початку снігів. Лід так і лежить на тротуарах, його поки що нічим не посипають.

Двірники говорять, що вони сиплять тротуари, просто в центрі. Проте й там не дуже хороша ситуація. Там посипано лише в деяких найпопулярніших місцях. І кажуть, що це посипали власники кафе, які знаходяться поруч, а не комунальники. Тому вони поки свою роботу виконують погано.

Вже сьогодні, 16 листопада, почали трішки рухатись. Вже і машини по центру почали курсувати і двірники ожвавились. Проте трішки запізно. Люди вже встигли собі кістки переламати та машини постукати. Тому такі наслідки від невчасного прибирання. Схожа ситуація і в інших містах західної України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...