Свято, яке запам'ятається надовго

PDF Друк
Вівторок, 05 листопада 2013, 12:20

П'ять днів ворота туристичної бази «Франківськ» були гостинно розкриті для тридцяти сімей, які мають дітей з обмеженими можливостями. Івано-Франківське відділення  громадського благодійного фонду "Діти в біді" вже протягом декількох років організовує літній відпочинок для них. Як розповіла директор фонду Тетяна Орлелець, в цьому році їм вдалося виграти грант адміністрації міського округу - місто Івано-Франківськ і це стало вирішальним фактом, що дозволив організувати літній відпочинок не тільки для дітей з обмеженими можливостями, а й для їхніх батьків, здійснюючи проект «Імпульс добра».

П'ять днів ворота туристичної бази «Франківськ» були гостинно розкриті для тридцяти сімей, які мають дітей з обмеженими можливостями. Івано-Франківське відділення  громадського благодійного фонду "Діти в біді" вже протягом декількох років організовує літній відпочинок для них. Як розповіла директор фонду Тетяна Орлелець, в цьому році їм вдалося виграти грант адміністрації міського округу - місто Івано-Франківськ і це стало вирішальним фактом, що дозволив організувати літній відпочинок не тільки для дітей з обмеженими можливостями, а й для їхніх батьків, здійснюючи проект «Імпульс добра». Провести культурно-дозвільні, реабілітаційні та оздоровчі заходи керівництву фонду допомагали співробітники ВІЕПП, що підтримують тісні контакти з фондом «Діти в біді».

22 серпня керівництво фонду при безпосередній допомозі творчої студії «Сфера» провели для всіх відпочиваючих і запрошених свято, назване організаторами «Танцюй, поки молодий». Умовно свято можна було розділити на дві частини - театралізована розважальна частина, в якій брали участь і актори і самі відпочиваючі, і смачненька друга частина з чаєм, пирогами і тортами. Виконуюча обов'язки начальника управління охорони здоров'я та соціальної політики адміністрації міського округу Олена Павлович, вручаючи подарунки від імені голови, побажала всім гарного настрою і привітала дітей і дорослих зі святом, організованим для них керівниками фонду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...