Журналістське бачення Франківська

PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 14:10

Журналістка приїхала вперше до Івано-Франківська та залишила відгук про місто:

«Тут надзвичайна атмосфера. Я приємно вражена. Тут всі водії пропускають пішоходів посміхнувшись. Тут водії громадського транспорту не намагаються набити автобус до відмови. Тут ціни на таксі значно нижчі ніж у Львові та Києві. Також водій не допитує вас куди вам і навіщо, а ви самі говорите йому, і вартість бачите вкінці маршруту. Також поліцейські дуже толерантно спілкуються, не лише пояснюють на який маршрут сісти, а й показують дорогу далі.

Тут недороге та смачне харчування. Дуже вразив заклад «Десятка», де пообідати можна на 40 гривень, а на 100 можна відчути себе королевою. Порції тут великі та страви смачні та теплі. Також дуже вразило кафе «Шпиндель». Тут все антикварне. Аналогів в Україні я ще не бачила. Ціни тут також приємні та затишок вражає.

Що мене приємно здивувало, що кожен чиновник має тут свою сторінку в соціальних мережах, навіть в інстаграмі. Це створює атмосферу близькості влади до народу. Також в місті дуже багато новобудов. Таке відчуття, що місто наповнене ними більше ніж Київ, проте значно менше. Заробітчани купують тут по 2-3 квартири та здають їх».

Матеріал написано на основі http://wz.lviv.ua/life/186254-chemni-vodii-obid-za-40-hryven-ta-onlain-chynovnyky


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...