Франківськ в Топ-3 найдемократичніших міст

PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 14:53

Проект USAID «Громадяни в дії» проводив аналіз українських міст. Брались до уваги різні показники, але найбільше впливала прозорість влади та європейські стандарти в місті. Івано-Франківськ поступився лише Чернівцям та Чернігову. Це хороша новина для всіх жителів. Проте по даним конкурсу можна визначити, в яких сферах потрібно ще працювати.

«Ми дуже раді, що наше місто в трійці найдемократичніших. Це хороша новина. Ми також думаємо, що у нас хороша чесна влада, але не знали, яка ситуація у інших, можливо там набагато краще. А третє місце це дуже добре, тому ми горді за наше рідне місто. Це піде тільки на користь, адже ми тепер знаємо над чим працювати, а що підтримувати в такому ж стані», - розповідає жителька міста.

«шкода, що не перше місце, але третє теж добре. Тепер будемо знати до чого йти, старатись покращити місто. Івано-Франківськ – хороше місто. Не дарма тут так багато туристів. Хочеться, щоб воно розвивалось в кращу сторону і стало більш схожим на Європу. Адже ми так туди рвемось, а відповідати їхнім стандартам не хочемо. Не хочемо витрачати гроші та зусилля на покращення. А кому ми такими потрібні?» - ділиться місцевий мешканець.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...