Почесному франківцю 90 років

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:31

Михайло Мулик – людина, яка багато зробила для України та для Франківська. Він – голова станиці Галицького братства вояків, учасник битв під Бродами. Цей чоловік воював за Україну ще в далекі часи. Був в полоні і повернувся живим на Україну. В 2016 році йому присвоїли звання Почесного громадянина Івано-Франківська.

Цього року йому виповнилось 90 років. Прийшов вітати Михайла заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк. З символічними подарунками,проте дідусь радіє не цьому. Він поділився декількома словами:

«Я дуже радий, що зміг дожити до такого віку. Були часи, коли здавалось і до завтра не доживу. А тепер можу з гордістю розповідати дітям і внукам про битви та страшні часи. Про веселі моменти між друзями також. Проте в загальному, це не казочки для дітей. Війна – це дуже страшна річ. І дякуйте Богові всі молоді люди, що ви не застали її поки на своїй землі. Це, що коїться зараз на Сході, мене зовсім не радує. Але дякуйте, що до нас це ще не дійшло. Молодь, цінуйте час, який вам подарований. Не витрачайте його на непотрібні та неважливі речі. В житті є стільки всього прекрасного, вартого уваги, а як часто ми гаємо час ні на що. Бережіть його».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...