На Івано-Франківщині розпочалася благодійна акція «Подаруй мультфільм дитині»

PDF Друк
Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:04

Сьогодні Івано-Франківщина долучилася до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Подаруй мультфільм дитині», яка відбувається за підтримки благодійного фонду Петра Порошенка, зокрема, дружини Президента України Марини Порошенко. Мета проекту – дати можливість дітям з інтернат них закладів та вихованцям дитячих будинків безкоштовно переглянути анімаційний фільм «Микита Кожум’яка».

Безкоштовно переглянути перший український 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» у міському кінотеатрі «Космос» змогли понад 130 дітей із шести навчальних закладів області, зокрема, навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради, навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради, Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 1 Івано-Франківської обласної ради, Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 2 Івано-Франківської обласної ради, Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. Івано-Франківської обласної ради, Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, вже завтра такий же показ буде проведено ще для 130 дітей інших навчальних закладів області.

«У рамках акції цього тижня мультфільм транслюватимуть також і в Коломийському кінотеатрі «Стрічка» для дітей інтернатних закладів, які знаходяться неподалік міста», - зазначив Ігор Пасічняк.

Зі свого боку, департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями забезпечили підвезення дітей до місця показу.

Варто додати, що до проведення благодійної акції «Подаруй мультфільм дитині» можуть долучитися усі бажаючі. Задля цього слід придбати «підвісний» квиток для дітей із дитячих будинків, у яких немає змоги потрапити на сеанс.

Мультфільм знято за мотивами однойменної книги Антона Сияники у популярному на сьогодні жанрі фентезі, який доповнено елементами сучасного етносу. Робота над проектом розпочалася ще у 2007 році, тому вихід стрічки став довгоочікуваним  в історії українській анімації. Фільм створено за технологією комп’ютерної графіки. У виробництві брали участь понад 200 українських спеціалістів. До роботи над проектом долучалися американські фахівці з комп’ютерної графіки – Михайло Славов та Марк Пінейро, які працювали над створенням таких всесвітньо відомих кінострічок, таких як «Форсаж 6», «Скайфол», «Аліса в задзеркаллі».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...