Марина Порошенко про Франківськ

PDF Друк
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 15:48

Перша леді країни побувала в Івано-Франківську. Зупинялась вона в готелі «Надія», який вже давно приймає всі найзнатніші делегації. Вона проводила там благодійний Мальтійський бал. Також відвідала школу №17, де зустрілась з дітьми, батьки яких загинули в АТО.

Марина Порошенко була приємно здивована Франківськом та сервісом обслуговування в готелі. Запитувала рецепти смачних страв, які куштувала в ресторані готелю.

Вона поділилась своїми враженнями і сказала, що обов’язково завітає ще:

«Дуже приємне надихаюче місто. Я зачарована ввічливими мешканцями та красою міста. Воно маленьке і затишне. Мені було дуже приємно тут знаходитись, тому я обов’язково знову сюди завітаю, побачимо, що проведемо наступного разу. Взагалі мені імпонує західна Україна. Тут дуже гарно та мило. Не було ще жодного міста, яке б мене по-справжньому розчарувало. Також приємно вразив готельно-ресторанний комплекс. Тут все охайно, чисто, сервіс на високому рівні. Кухня заслуговує окремої уваги. Все надзвичайно смачно та вишукано. Я сподіваюсь, що так приймають всіх гостей без виключень. Це був мій перший раз в цьому місті, і враження більш ніж позитивні».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...